Самонабірний штамп в блістерній упаковці, можливий набір тексту до 4-ти рядків. В комплект самонабірного штампу входить: набір знаків S-655(3мм) в кіль-ті 1шт.,набір знаків S-654(4мм) - 1шт; пінцет для набору знаків - 1шт ; штамп з розміром поля 56х33 -1шт ; змінна подушка синього кольору -1 шт . Змінна подушка S-828-7, буває синього, фіолетового, чорного, червоного, зеленого кольорів та нефарбована. В одному рядку можливий набір 26 знаків висотою 3мм і 21 знак висотою 4 мм. Зліва і зправа дати максимально можна розмістити 3 рядки з текстом 6 знаків висотою 3мм, 5 знаків висотою 4мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shiny |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вид | Самонаборный датер |
| Материал | Пластик |
| Тип управления | Ручное |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные параметры | |
| Высота шрифта | 4 мм |
| Длина оттиска | 56 мм |
| Количество символов в строке | 26 |
| Количество строк | 4 |
| Ширина оттиска | 33 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 236 ₴





