Самонабірний датер- штамп в блістерній упаковці, можливий набір тексту до 6-ти рядків. В комплект самонабірного штампу входить: набір знаків S-655(3мм) в кіль-ті 1шт.,набір знаків S-654(4мм) - 1шт; пінцет для набору знаків - 1шт ; датер-штамп з розміром поля 64х40 ; змінна подушка S-889-7синього кольору . Змінна подушка буває синього, червоного, зеленого, фіолетового, чорного кольорів та нефарбована. В одной строке возможен набор 28 знаков высотой 3мм и 24 знака высотой 4мм. Зліва і зправа дати максимально можна розмістити 3 рядки з текстом 7 знаків висотою 3мм, 6 знаків висотою 4мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shiny |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вид | Самонаборный датер |
| Материал | Пластик |
| Тип управления | Ручное |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Синий |
| Дополнительные параметры | |
| Высота шрифта | 4 мм |
| Длина оттиска | 64 мм |
| Количество символов в строке | 28 |
| Количество строк | 6 |
| Ширина оттиска | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 264 ₴





