Датер автоматичний з вільним полем 30х50мм. Українська дата висотою 4 мм.. Корпус оснастки металевий. Комплектується штемпельною подушкою 903-7 синього кольору. Корпус оснастки виготовлений з високоякісної сталі товщинною 3мм в поєднанні в нижній частині корпусу з міцною пластмасою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shiny |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вид | Датер со свободным полем |
| Материал | Металл |
| Тип управления | Ручное |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Синий |
| Дополнительные параметры | |
| Высота шрифта | 4 мм |
| Длина оттиска | 50 мм |
| Ширина оттиска | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 351 ₴



